Wybierz interesujący cię kurs lub szkolenie

2950 zł
Czas: 245 godz.
Forma: weekendowo
Termin: od dnia 03.08.2024 r. - 31 dni
Miejsc: Ostatnie 3!
Opis szkolenia

Kurs kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej + szkolenie na pozwolenie na broń

Kurs "Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej" uprawnia do wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej - obejmuje przygotowanie teoretyczne i praktyczne z wyszkolenia strzeleckiego, samoobrony, technik interwencyjnych oraz znajomości przepisów prawa związanych z wykonywaniem ochrony osób i mienia. PROMOCJA: Uczestnikom w cenie kursu oferujemy indywidualne przygotowanie do egzaminu na pozwolenie na broń (legitymację osoby dopuszczonej do posiadania broni).
800 zł
Czas: 40 godz.
Forma: weekendowo
Miejsc: 6
Opis szkolenia

Kurs doskonalący umiejętności kwalifikowanych pracowników ochrony (raz na 5 lat)

Szkolenie (kurs) przeznaczone dla Kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej - upoważnia do przedłużenia (zachowania) wpisu na liście kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Zakres kursu obejmuje: wyszkolenie strzeleckie (w tym strzelania z pistoletu, rewolweru, pistoletu maszynowego, karabinka oraz strzelby), przedstawienie aktualnego stanu prawnego, udzielanie pomocy przedlekarskiej oraz samoobronę i techniki interwencyjne.
2850 zł
Czas: 229 godz.
Forma: weekendowo
Miejsc: Ostatnie 4!
Opis szkolenia

Uzupełnienie wykształcenia do wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony

Kurs uzupełniający "Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej" uprawnia absolwentów uczelni kształcących w zakresie: prawa, administracji publicznej, bezpieczeństwa narodowego lub bezpieczeństwa wewnętrznego do wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. PROMOCJA: Uczestnikom w cenie kursu oferujemy indywidualne przygotowanie do egzaminu na pozwolenie na broń (legitymację osoby dopuszczonej do posiadania broni).

Wybrane kursy i szkolenia

 x 

Nie wybrano kursu/szkolenia
2010-2024 © Target Training - Centrum Szkoleń Branży Ochrony i Zabezpieczeń Technicznych
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος